Menu

Funkcionalių kėdžių privalumai

Mūsų tiekiamos kėdės iš naujo apibrėžia sėdėjimo koncepciją. Pirmiausia šiose kėdėse pašalintas visas įmanomas sudėtingumas, jokio aukščio, atlošo ar porankių sudėtingo reguliavimo, viskas prisitaiko individualiai pagal Jūsų kūną, laikyseną ir judesius. Kol Jūs dirbsite, mūsų tiekiamos kėdės intuityviai prisitaikys prie Jūsų kūno ir seks kiekvieną judesį tam, kad užtikrintų natūralią Jūsų laikyseną ir suteiktų stabilią atramą.

Tam, kad Jūsų darbo erdvė būtų iškirtinai patogi, motyvuojanti darbo laiką leisti kūrybiškai ir, svarbiausia, sveika, kėdes parenkame pagal individualius Jūsų poreikius, fiziologinius ir anatominius ypatumus. Funkcionalias kėdes, kurios yra įvertintos įvairiais apdovanojimais ir sertifikatais siūlome įvairioms darbo ir poilsio erdvėms.

Patogu. Jokių sudėtingų rankenų ar svertų, jokio rankinio reguliavimo, viskas prisitaiko individualiai pagal Jūsų kūną, laikyseną ir judesius.

Funkcionalu. Mūsų tiekiamos kėdės intuityviai prisitaiko prie Jūsų kūno ir padeda išlaikyti natūralią kūno laikyseną.

Inovatyvu. Svoriui jautrūs atlošai, sinchroniškai nuo Jūsų judesių besireguliuojantys porankiai, tik keletas iš daugelio inovatyvių sprendimų, kurie sukurti Jūsų gerovei ir komfortui.

Dinamiška. Mūsų kėdės dėl savo išskirtinio funkcionalumo skatina judėti ir, svarbiausia, tą patį „sėdimą darbą” įgalina dirbti aktyviai.

Sveika. Mūsų tiekiamos kėdės padeda formuoti sveikus sėdėsenos įpročius, skatina nesusmukti kėdėje, bet išlaikyti natūralų „S" formos nugaros išlinkimą.

MŪSŲ TIEKIAMOS FUNKCIONALIOS KĖDĖS, JUMS SUTEIKS POZYTIVIŲ EMOCIJŲ IR PUIKIĄ NUOTAIKĄ.

Ieškantiems išskirtinio funkcionalumo, aukštos kokybės ir šiuolaikiško dizaino, siūlome aktyvaus sėdėjimo koncepcijos kėdes, kurios Jums sukurs aktyvumo ir išskirtinio patogumo pojūtį. Įrengiant aktyvias darbo erdves, parenkame tokias kėdes, kurios individualiai prisitaiko prie Jūsų kūno, tinkamai paskirsto svorį ir suteikia tinkamą atramą nugarai bei kitoms kūno dalims.