Menu

Darbo vietos akustika

Akustinės ir privatumo panelės darbo vietoje

Akustinė stalo pertvara - privalumas darbuotojui. Pertvaros atskiria vieną šalia kito surykiuotus stalus, sukuria asmenines erdves, sugeria triukšmą, suteikia tylos. Tai, padeda susikoncentruoti darbui, tačiau su šalia esančiu kolega galite laisvai bendrauti. 

Pateikti užklausą

Akustinė stalo sienelė

Stalo sienelė jaukesnei ir tylesnei darbo vietai kurti.

Akustinė sienelė atskiria darbo erdves, sumažina aplinkinį 

triukšmą, suteikia daugiau tylos susikaupimo metu.

Stalo pertvara

Pertvaros – paprastas sprendimas, padedantis atskirti darbo vietas, užtikrinant darbuotojų privatumą. Skirtingos apdailos ir pritaikymo galimybės padeda sukurti funkcionalų ir malonų akiai biurą.

Pertvaros yra įvairių spalvų, todėl gali būti pritaikytos bet kokiam interjerui. Medžiaga ne tik izoliuoja garsą, bet ir leidžia prisegti užrašus. Tiek minkšti, tiek skydiniai pertvarų ekranai gali būti tvirtinami išilgai abiejų kraštų.

Toa Folding Screen

„Toa Folding Screen“ yra garsą sugeriantis darbalaukio skydelis, kuris atskiria ir apibrėžia erdves. Sukurta sienelė atitinka šiuolaikinių darbo erdvių mobilumo ir išplanavimo reikalavimus, bei socialinio atsiribojimo poreikius.

Vidinė metalinė konstrukcija aptraukta audiniu su užtrauktuku, todėl jį lengva nuimti, valyti ir prižiūrėti. Sienelė yra itin lengva, ją galima lengvai sulankstyti ir perkelti iš vienos vietos į kitą.

Uždaryti
Malonu, kad domitės aktyvaus sėdėjimo galimybėmis!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika