Menu
Darbo ir poilsio erdvių įrengimui, tiekiame judėjimą išlaisvinančius baldus!

Įrengiame aktyvias darbo erdves, kurios ne tik tinkamai reprezentuoja Jūsų darbo atmosferą, yra komfortiškos, funkcionalios, bet ir atitinka sveikos sėdėsenos ir laikysenos principus. Kuriame „gyvas", pozityvumu ir energija alsuojančias darbo erdves, kurios įgalina laisvai ir kūrybiškai dirbti ir suteikia išskirtinai gerą savijautą visai darbo dienai.

PRAKTIŠKAS FUNKCIONALUMAS

VISI MŪSŲ ĮMONĖS SIŪLOMI BALDAI IR JŲ PRIEDAI, DĖL SAVO NEĮPRASTO FUNKCIONALUMO, ITIN LENGVAI PRISITAIKO PRIE INDIVIDUALIŲ SĖDINČIOJO SAVYBIŲ

Klientai į mus dažniausiai kreipiasi su aiškiu poreikiu: sukurti jų biuro dvasią atitinkančias darbo vietas ir racionaliai išnaudoti turimas biuro erdves aktyviam ir lanksčiam darbui. Mes kuriame darbo erdves, kurios yra itin lengvai transformuojamos, pritaikomos ir keičiamos, priklausomai nuo darbo intensyvumo, pobūdžio ir individualių dirbančiojo poreikių.

AKTYVAUS SĖDĖJIMO KONCEPCIJA

Su pasaulyje pripažintų gamintojų inovatyviais baldais ir jų priedais, padedame kardinaliai pakeisti sėdėjimo įpročius.

Dėl praktiško funkcionalumo mūsų įmonės įrengiamos darbo erdvės yra itin patogios ir sukuria neįpareigojančią bei laisvą atmosferą, kurioje galite kūrybiškai dirbti ir, žinoma, ilsėtis. Kiekvieną darbo erdvę siekiame paversti ypatinga ir funkcionalia vieta, kurioje baldai pasižymi aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu komfortu. Suprantame, kad geriausiam rezultatui reikalingi geriausi įrankiai, todėl siekiame, kad mūsų tiekiami baldai tarnautų Jūsų gerovei.

Salonas
Funkcionaliais baldais mes praplečiame darbo erdvių galimybes!

Kviečiame dirbti aktyviose erdvėse, kuriose dera funkcionalumas, praktiškumas ir kūrybiškumas. Tam, kad darbo erdvėje galėtumėte mėgautis išskirtiniu patogumu visus aktyvaus sėdėjimo sprendimus pritaikome Jūsų individualiems poreikiams. Kuriame „gyvas" darbo erdves, kurios kinta intuityviai prisitaikydamos prie jose dirbančių žmonių judesių.

Funkcionalumas, kuris išlaisvina

Aktyvi darbo erdvė nėra siekiamybė, o greičiau būtinybė, padedanti monotonišką darbo erdvę transformuoti į aktyvią. Tikime, kad Jūsų sėdėsenos įpročiai ir darbo rezultatai pozityviai keisis kartu su mūsų įrengiamomis darbo erdvėmis.

Visai kitokia koncepcija

Mūsų darbo erdvėse viskas įmanoma, nėra jokių judesių suvaržymų, darbo erdvės yra laisvos ir itin lengvai transformuojamos skirtingiems žmonių poreikiams. Puiki vieta Jūsų sėdėsenos improvizacijoms - mūsų įrengiamos sėsk/stok koncepcijos darbo erdvės, kurios yra orientuotos į aktyviai ir sveikai dirbantį žmogų.

Siekiame, kad baldai tarnautų žmogui, jo komfortui ir sveikatos puoselėjimui

Tam, kad darbo vietoje jaustumėtės kaip žuvis vandenyje, intuityviai prisitaikančiais baldais, sukuriame darbo erdves, atitinkančias kiekvieno poreikius ir nuotaiką. Atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius, pasiūlysime kaip kokybiškus ir funkcionalius baldus tinkamai išnaudoti mobilios, dinamiškos ir patogios Jūsų darbo erdvės sukūrimui.

Komanda

Mūsų komandos tikslas– baldų potencialą maksimaliai išnaudoti žmonių gerovei. Visoje Lietuvoje, moderniai biurų ir namų aplinkai, įrengiame darbo ir poilsio erdves, kurios atitinka aktyvaus sėdėjimo koncepciją. Tiekiame funkcionalias kėdes, reguliuojamo aukščio stalus ir kitą įrangą, kuri darbo vietoje sukuria daugiau dinamiškumo, laisvės bei patogumo. Įvairios paskirties, judėjimą skatinančius baldus, tiekiame biurams, viešbučiams, darbui namuose bei įvairioms poilsio erdvėms.

Vaidas Bernotas
Vadovas
Giedrė Rimkutė
Rinkodara
Ignas Rimkus
Projektai
Vaidas Bernotas
Vadovas
Giedrė Rimkutė
Rinkodara
Ignas Rimkus
Projektai
Vaidas Bernotas
Vadovas
Giedrė Rimkutė
Rinkodara
Ignas Rimkus
Projektai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Uždaryti Privatumo politika